Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Umělé květiny, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Umělé květiny zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Umělé květiny. Stahujte klipart Umělé květiny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Umělé květiny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Umělé květiny zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Umělé květiny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1371x1600
1097x1280
685x800
428x500
136x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 253 211 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Umělé květiny se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žirafa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Smajlík farmář zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Croissant ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, klipart, vektor, download, ke stáhnutí, grafika, Umělé květiny, ilustrační obrázek, zdarma, Vánoce, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, openOffice, Pinterest, fotokniha, corelDraw, inkscape, webové stránky, referáty, kalendář, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vejce ke stáhnutí, obrázek Kokos zdarma nebo klipart Párek v rohlíku ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.