Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štastný Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Štastný Nový rok. Vektorová ilustrace Štastný Nový rok je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Štastný Nový rok? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štastný Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štastný Nový rok ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 702 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štastný Nový rok patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Prstýnek zdarma Podívejte se i na vektor Malá tanečnice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, Vánoce, cliparts, download, grafika, free, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Štastný Nový rok, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, word, office, blog, škola, corelDraw, profilovka, články, pozvánky, Facebook, památník, Instagram, dokument, prezentace, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Stříhání vlasů zdarma, obrázek Lednička ke stažení nebo klipart Toyota Hilux ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.