Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sobi, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sobi zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sobi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Sobi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sobi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sobi patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Neptun zdarma Podívejte se i na klipart Růžová květina ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vladimir Putin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, download, zdarma, free, klipart, grafika, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, inkscape, seminární práce, office, avatar, PowerPoint, časopis, fotokniha, dokument, referáty, textové dokumenty, corelDraw, webové stránky, web

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Kakao zdarma, ilustrace Meče a štít ke stažení nebo vektor Mandle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.