Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sobi, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Sobi zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Sobi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Sobi v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sobi zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sobi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1063
1280x851
800x532
500x332
160x106

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 333 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sobi je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Prase ke stažení Podívejte se i na ilustrace Madagaskar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Toustovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Sobi, cliparts, Sobi, free, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, profilovka, památník, kalendář, dokumenty, prezentace, Instagram, plakát, Pinterest, avatar, dokument, webové stránky, PowerPoint, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Dýně frajer ke stažení, vektor Ježura ke stáhnutí nebo obrázek Štít lásky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.