Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhové vločky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhové vločky. Vektorová ilustrace Sněhové vločky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sněhové vločky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sněhové vločky patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citron zdarma Podívejte se i na vektor Dům ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, Sněhové vločky, ilustrace, vektor, Sněhové vločky, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, dokument, škola, dokumenty, PowerPoint, avatar, Pinterest, webové stránky, kalendář, profilovka, seminární práce, corelDraw, plakát, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Pina Colada zdarma, obrázek Uplakánek ke stažení nebo klipart Vánoční přání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?