Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhové vločky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhové vločky. Vektorová ilustrace Sněhové vločky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sněhové vločky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sněhové vločky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mikuláš ke stažení Podívejte se i na obrázek Dudy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, Sněhové vločky, klipart, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrační obrázek, kliparty, free, ke stažení, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, referáty, textové dokumenty, blog, seminární práce, inkscape, články, plakát, fotokniha, profilovka, prezentace, webové stránky, PowerPoint, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Požární tlačítko ke stažení, klipart Jimmy Carter ke stáhnutí nebo ilustrace Papoušek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?