Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sněhové vločky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Sněhové vločky. Vektorová ilustrace Sněhové vločky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sněhové vločky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Sněhové vločky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 124 847 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sněhové vločky se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Barack Obama ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Modlení zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Fotbalista ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, free, download, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, Vánoce, Sněhové vločky, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, avatar, články, inkscape, časopis, PowerPoint, prezentace, škola, referáty, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kytice ke stáhnutí, ilustrace Gerbera zdarma nebo vektor Zvonek ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?