Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santova asistentka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova asistentka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santova asistentka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Santova asistentka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santova asistentka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santova asistentka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santova asistentka je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Psí miska zdarma Podívejte se i na ilustrace Psí miska ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Psí miska ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Santova asistentka, ke stažení, zdarma, Vánoce, vektor, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Santova asistentka, ilustrační obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakát, PowerPoint, Pinterest, dokumenty, web, textové dokumenty, škola, památník, office, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Psí miska zdarma, vektor Psí miska ke stažení nebo obrázek Psí miska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.