Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santova asistentka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova asistentka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santova asistentka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Santova asistentka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santova asistentka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santova asistentka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Santova asistentka patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Afriky zdarma Podívejte se i na vektor Rajče ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Vánoce, obrázek, grafika, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, download, zdarma, klipart, kliparty, vektor, Santova asistentka, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, škola, časopis, textové dokumenty, Twitter, avatar, Facebook, openOffice, Pinterest, články, referáty, Instagram, památník, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Štěnice zdarma, obrázek Mapa Thajska ke stažení nebo klipart Indián ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.