Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santova asistentka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova asistentka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santova asistentka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Santova asistentka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santova asistentka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova asistentka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santova asistentka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1217
1280x974
800x609
500x380
160x122

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 32 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pixabella

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santova asistentka je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Motýli ke stažení Podívejte se i na obrázek Jelen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Černý kůň zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, grafika, obrázek, Santova asistentka, Vánoce, ke stažení, download, vektor, Santova asistentka, kliparty, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, Twitter, fotokniha, webové stránky, články, referáty, openOffice, kalendář, dokumenty, Facebook, web, Pinterest, inkscape, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Býk ke stažení, klipart Dům hrůzy ke stáhnutí nebo ilustrace Kluk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.