Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa upír, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa upír zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Santa upír. Pakliže si chcete obrázek Santa upír stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa upír zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa upír ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1180
1280x944
800x590
500x369
160x118

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 211 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa upír se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lesní roh ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Tanec kostlivců zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Auto ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, grafika, vektor, ilustrační obrázek, download, Santa upír, zdarma, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: word, avatar, seminární práce, články, PowerPoint, památník, referáty, corelDraw, pozvánky, blog, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Spokojený kuchař ke stáhnutí, ilustrace Bruneta zdarma nebo vektor Veselé vajíčko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?