Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa špekoun, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa špekoun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Santa špekoun. Pakliže si chcete obrázek Santa špekoun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Santa špekoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa špekoun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 171 548 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa špekoun je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohodička v kavárně ke stažení Podívejte se i na obrázek Charlie Chaplin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lenin zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Santa špekoun, zdarma, free, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, download, klipart, grafika, Santa špekoun, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, office, avatar, blog, openOffice, word, webové stránky, web, památník, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Voda ke stažení, klipart Kávovar ke stáhnutí nebo ilustrace Dharma zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách