Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa se sobem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa se sobem. Obrázek Santa se sobem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa se sobem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa se sobem je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elvis Presley zdarma Podívejte se i na obrázek Krabice mléka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lyžař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Santa se sobem, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, Santa se sobem, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, download, free

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, kalendář, word, office, seminární práce, webové stránky, plakát, dokument, škola, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Jižní Ameriky zdarma, klipart Mapa České republiky ke stažení nebo ilustrace Drobné kvítky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.