Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa se sobem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa se sobem. Obrázek Santa se sobem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa se sobem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa se sobem je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tóra ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dioxin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tramvaj piktogram zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, Vánoce, zdarma, ilustrační obrázek, Santa se sobem, ilustrace, Santa se sobem, free, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, články, památník, inkscape, word, textové dokumenty, dokumenty, profil, web, referáty, blog, časopis, webové stránky, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Silueta ježibaby ke stažení, vektor Rybář ke stáhnutí nebo obrázek BMW touring zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.