Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa se sobem, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa se sobem zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa se sobem. Obrázek Santa se sobem je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa se sobem zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa se sobem ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa se sobem patří do sekce Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžové vajíčko zdarma Podívejte se i na klipart Molo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Tanzanie ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Santa se sobem, vektor, free, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, ilustrace, klipart, Santa se sobem, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, památník, plakát, corelDraw, PowerPoint, Instagram, avatar, články, časopis, dokument, openOffice, prezentace, webové stránky, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Roštěná zdarma, ilustrace Horské kolo ke stažení nebo vektor Prstýnek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.