Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa Panda, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa Panda zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa Panda. Stahujte klipart Santa Panda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santa Panda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa Panda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
718x800
448x500
143x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 151 736 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa Panda je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bota ke stažení Podívejte se i na obrázek Grapefruit ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Smutný smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Santa Panda, ilustrace, obrázek, download, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stáhnutí, Santa Panda, kliparty, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, škola, plakát, textové dokumenty, profilovka, openOffice, články, inkscape, seminární práce, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Překvapení ke stažení, klipart Sob ke stáhnutí nebo ilustrace Velikonoční motiv zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.