Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa Panda, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa Panda zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Santa Panda. Stahujte klipart Santa Panda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santa Panda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Panda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa Panda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1436x1600
1148x1280
718x800
448x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 151 736 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa Panda je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ukrajina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zákaz telefonování zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Vánoce, ilustrace, Santa Panda, obrázek, kliparty, grafika, Santa Panda, ke stažení, download, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, pozvánky, Facebook, škola, dokument, profilovka, seminární práce, plakát, openOffice, Pinterest, word, referáty, kalendář, Twitter, web

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Smajlík duch ke stáhnutí, klipart Veselý duch zdarma nebo ilustrace Brýle ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.