Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa Klaus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santa Klaus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa Klaus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa Klaus je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lidé zdarma Podívejte se i na obrázek Bezpečnostní kamera ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ganéša ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, obrázek, zdarma, Santa Klaus, Santa Klaus, grafika, ke stažení, klipart, cliparts, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Vánoce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, word, textové dokumenty, inkscape, škola, openOffice, památník, office, plakát, kalendář, referáty, web, Pinterest, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Palec dolů zdarma, klipart Stalin ke stažení nebo ilustrace Chilli papričky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.