Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa Klaus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santa Klaus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa Klaus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Santa Klaus se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně frajer ke stažení Podívejte se i na vektor Pudink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, Santa Klaus, cliparts, obrázek, Santa Klaus, Vánoce, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: památník, články, fotokniha, profilovka, dokumenty, PowerPoint, web, webové stránky, kalendář, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Hvězda ke stažení, obrázek Kiwi ke stáhnutí nebo klipart Vánoční strom 2 zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.