Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa - pacman, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Santa - pacman. Vektorová ilustrace Santa - pacman je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa - pacman ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Santa - pacman je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brainstorming ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pastelka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aktovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, Vánoce, download, Santa - pacman, ke stažení, zdarma, Santa - pacman, kliparty, ilustrace, cliparts, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, fotokniha, články, Facebook, inkscape, časopis, kalendář, památník, seminární práce, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Citron ke stažení, vektor Jahoda ke stáhnutí nebo obrázek Slepice zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.