Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Santa - pacman, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa - pacman zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Santa - pacman. Vektorová ilustrace Santa - pacman je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa - pacman zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa - pacman ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 074 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa - pacman je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Johannes Gutenberg zdarma Podívejte se i na obrázek Lednička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Školák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, klipart, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, Santa - pacman, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, avatar, blog, fotokniha, openOffice, Twitter, dokumenty, památník, seminární práce, referáty, textové dokumenty, Pinterest, Instagram, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Strašidelné dýně zdarma, klipart Frakční baňka ke stažení nebo ilustrace Růže ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přání naleznete zde.