Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rachejtle, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rachejtle zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rachejtle. Obrázek Rachejtle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rachejtle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rachejtle ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 422 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rachejtle se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada emotikonů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Surikata zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, grafika, klipart, vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, free, Rachejtle, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, webové stránky, referáty, fotokniha, památník, corelDraw, časopis, Instagram, škola, Facebook, pozvánky, PowerPoint, office, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zlatý kříž ke stáhnutí, obrázek Mandelík hajní zdarma nebo klipart Žába ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.