Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rachejtle, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rachejtle zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Rachejtle. Obrázek Rachejtle je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Rachejtle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rachejtle zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rachejtle ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 422 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rachejtle se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zkumavka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vražda zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Espresso ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rachejtle, Vánoce, kliparty, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Rachejtle, cliparts, zdarma, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, Facebook, word, avatar, časopis, profil, pozvánky, Pinterest, PowerPoint, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Peugeot 206 ke stáhnutí, obrázek Mp3 přehrávač zdarma nebo klipart Kniha ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.