Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Přípitek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přípitek zdarma ke stažení

Přípitek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Přípitek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Přípitek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Přípitek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 470 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Přípitek je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vodní meloun ke stažení Podívejte se i na obrázek Humr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Krkavec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Vánoce, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, Přípitek, kliparty, klipart, Přípitek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, textové dokumenty, openOffice, Facebook, profilovka, webové stránky, web, seminární práce, office, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Suši ke stažení, klipart Pravoslavný kostel ke stáhnutí nebo ilustrace Gejša zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách