Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Přípitek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Přípitek zdarma ke stažení

Přípitek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Přípitek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Přípitek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Přípitek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Přípitek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 128 470 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Přípitek se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Květák ke stažení Podívejte se i na vektor Horník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Farma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Přípitek, Přípitek, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, grafika, cliparts, obrázek, kliparty, ilustrace, download, Vánoce

Doporučené použití klipartu: plakát, PowerPoint, Pinterest, kalendář, avatar, pozvánky, profil, dokument, Twitter, corelDraw, Instagram, office, webové stránky, referáty, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Trumpeta ke stažení, obrázek Jeptiška ke stáhnutí nebo klipart Pampeliška zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách