Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Překvapení, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Překvapení zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Překvapení. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Překvapení ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Překvapení zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Překvapení ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1521
1280x1217
800x761
500x475
160x152

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 777 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Překvapení je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vlkodlak ke stažení Podívejte se i na obrázek Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Itálie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Překvapení, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, download, ilustrační obrázek, Překvapení, cliparts, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, články, referáty, časopis, plakát, corelDraw, Twitter, webové stránky, seminární práce, profil, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Fík ke stažení, klipart Symbol muže ke stáhnutí nebo ilustrace Zelenina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.