Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poslední minuty, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poslední minuty zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Poslední minuty. Klipart Poslední minuty je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Poslední minuty lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poslední minuty zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Poslední minuty ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 834 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Poslední minuty je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Frakční baňka zdarma Podívejte se i na ilustrace Pozor, ježibaby! ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hugo Chavez ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, vektor, grafika, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ke stažení, zdarma, kliparty, Poslední minuty, Vánoce, Poslední minuty

Doporučené použití klipartu: avatar, profilovka, články, corelDraw, referáty, webové stránky, časopis, prezentace, škola, openOffice, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Elektromobil zdarma, vektor Rádio ke stažení nebo obrázek Ucho ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.