Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek PF 2019 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart PF 2019 je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brainstorming ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pastelka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aktovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, PF 2019, ilustrační obrázek, zdarma, PF 2019, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, textové dokumenty, avatar, seminární práce, plakát, blog, články, pozvánky, office, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Citron ke stažení, vektor Jahoda ke stáhnutí nebo obrázek Slepice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.