Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart PF 2019 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek PF 2019 je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anakonda ke stažení Podívejte se i na obrázek Mnich ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Švédska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektorový obrázek, zdarma, klipart, obrázek, vektor, PF 2019, ilustrace, PF 2019, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Vánoce, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, časopis, inkscape, dokumenty, Twitter, profil, office, fotokniha, škola, openOffice, corelDraw, blog, plakát, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Motorka ke stažení, klipart DVD ke stáhnutí nebo ilustrace Tamarind zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.