Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek PF 2019, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2019 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je PF 2019. Klipart PF 2019 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný PF 2019 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart PF 2019 ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek PF 2019 se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kladivo ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lachtan zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Krab ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, download, klipart, ke stáhnutí, free, ilustrace, PF 2019, kliparty, PF 2019, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, Vánoce, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, web, inkscape, fotokniha, PowerPoint, webové stránky, textové dokumenty, blog, dokument, avatar, profilovka, škola, plakát, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Lasagne ke stáhnutí, ilustrace Červené vajíčko zdarma nebo vektor Vánoční svícen ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.