Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ozdoba se stromky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Ozdoba se stromky. Vektorová ilustrace Ozdoba se stromky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba se stromky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ozdoba se stromky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1326x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 501 153 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ozdoba se stromky se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada emotikonů ke stažení Podívejte se i na klipart Teploměr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karty kříže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stažení, vektor, Ozdoba se stromky, cliparts, klipart, Ozdoba se stromky, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, word, památník, pozvánky, profilovka, dokumenty, avatar, textové dokumenty, web, Instagram, škola, corelDraw, Twitter, seminární práce, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Čínský drak ke stažení, ilustrace Veverka ke stáhnutí nebo vektor Kapitol zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.