Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ohňostroj, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ohňostroj zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Ohňostroj. Kreslená ilustrace Ohňostroj je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ohňostroj? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ohňostroj zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ohňostroj ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 517 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ohňostroj je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Beránek ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Trumpeta zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jahoda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, download, zdarma, kliparty, grafika, vektor, Vánoce, Ohňostroj, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, profil, fotokniha, pozvánky, inkscape, office, word, referáty, památník, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kytara ke stáhnutí, vektor Mapa Nizozemí zdarma nebo obrázek Košík s vajíčky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.