Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narození Ježíška, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Narození Ježíška je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Narození Ježíška je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narození Ježíška ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hairymnstr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narození Ježíška je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kondor ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek DVD přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mitsubishi ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Narození Ježíška, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, free, vektor, Vánoce, Narození Ježíška, kliparty, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, textové dokumenty, referáty, plakát, office, blog, dokumenty, profilovka, profil, Pinterest, avatar, corelDraw, Facebook, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Krůta ke stáhnutí, klipart Rakousko zdarma nebo ilustrace Fakáč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.