Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narození Ježíška, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Narození Ježíška je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Narození Ježíška je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Narození Ježíška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hairymnstr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Narození Ježíška se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Špagety ke stažení Podívejte se i na vektor Smoothie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Francie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Narození Ježíška, ilustrace, zdarma, Narození Ježíška, grafika, download, Vánoce, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, textové dokumenty, profilovka, PowerPoint, dokument, office, seminární práce, plakát, památník, referáty, inkscape, Facebook, web, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor LCD monitor ke stažení, obrázek List ke stáhnutí nebo klipart Tetování zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.