Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Narození Ježíška, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení

Narození Ježíška je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Narození Ježíška je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narození Ježíška zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Narození Ježíška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 095 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hairymnstr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Narození Ježíška je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santova asistentka ke stažení Podívejte se i na obrázek Svíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tattoo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, zdarma, download, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Narození Ježíška, cliparts, ilustrační obrázek, Narození Ježíška

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, Twitter, inkscape, dokument, blog, webové stránky, profilovka, fotokniha, seminární práce, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lebka 3D ke stažení, klipart Hladový smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace Televize zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.