Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Merry Christmas, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merry Christmas zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Merry Christmas. Pakliže si chcete obrázek Merry Christmas stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Merry Christmas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Merry Christmas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x645
1280x516
800x323
500x202
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Merry Christmas patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krtek zdarma Podívejte se i na vektor Mandle ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Merry Christmas, zdarma, ke stáhnutí, free, ilustrace, Merry Christmas, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, download, vektorový obrázek, Vánoce, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, referáty, word, kalendář, časopis, office, Instagram, webové stránky, avatar, profilovka, plakát, PowerPoint, pozvánky, Pinterest, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Africká zvířata zdarma, obrázek USB ke stažení nebo klipart Vzducholoď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.