Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Merry Christmas, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merry Christmas zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Merry Christmas. Pakliže si chcete obrázek Merry Christmas stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Merry Christmas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merry Christmas zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Merry Christmas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x645
1280x516
800x323
500x202
160x65

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 201 924 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Merry Christmas patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slunce zdarma Podívejte se i na klipart Třešeň ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pták ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Merry Christmas, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, textové dokumenty, profil, dokumenty, fotokniha, Pinterest, word, profilovka, corelDraw, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Informace zdarma, ilustrace Vánoční hvězda ke stažení nebo vektor Přípitek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.