Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lampion, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lampion zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lampion. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lampion. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lampion ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lampion je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dětská autosedačka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jiřina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malpa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Lampion, download, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, Lampion, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, plakát, inkscape, prezentace, textové dokumenty, památník, profil, blog, profilovka, škola, dokumenty, časopis, referáty, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chorvatsko ke stažení, vektor Lesní roh ke stáhnutí nebo obrázek Halloween známka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.