Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lampion, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lampion zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Lampion. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lampion. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lampion zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Lampion ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 112 242 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: NetAlloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lampion se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Podívejte se i na klipart Oběšenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Party zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, Lampion, download, Vánoce, Lampion, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, corelDraw, pozvánky, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, profilovka, prezentace, blog, články, web

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Mikrobus ke stažení, ilustrace Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí nebo vektor Avocado zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.