Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koleda, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Koleda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Koleda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Koleda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Koleda se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapesní hodiny ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Oko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červené jablko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, grafika, ilustrace, vektor, cliparts, Koleda, download, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, Facebook, Twitter, pozvánky, word, web, referáty, profilovka, časopis, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Telefon ke stáhnutí, ilustrace Sova zdarma nebo vektor Sada emotikonů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?