Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koleda, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Koleda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Koleda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koleda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koleda se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slavnostní přípitek ke stažení Podívejte se i na vektor Větroměr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Molekula kofeinu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Koleda, zdarma, vektor, ilustrace, download, grafika, obrázek, vektorový obrázek, Koleda, kliparty, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, časopis, web, plakát, PowerPoint, office, Twitter, corelDraw, seminární práce, profilovka, inkscape, referáty, škola, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor GPS ke stažení, obrázek Anýz ke stáhnutí nebo klipart Kuřecí noha zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?