Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jmenovka na dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jmenovka na dárky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Jmenovka na dárky ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka na dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmenovka na dárky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1261x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 177 168 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jmenovka na dárky je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Broskev ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mapa Ruska zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Komár ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, free, download, vektorový obrázek, klipart, Jmenovka na dárky, Vánoce, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, avatar, Pinterest, inkscape, časopis, profil, Twitter, fotokniha, kalendář, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kytka ke stáhnutí, vektor Santa - pacman zdarma nebo obrázek Přilba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.