Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmenovka, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka. Stahujte klipart Jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jmenovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jmenovka je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chilli ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zvonečky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pivo v plechovce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ke stažení, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrace, Jmenovka, grafika, Jmenovka, free, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, corelDraw, blog, Pinterest, škola, profil, prezentace, openOffice, články, web, word, památník, Facebook, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Narození Ježíška ke stažení, vektor Rajská s knedlíkem ke stáhnutí nebo obrázek Upíří zuby zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.