Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jmenovka, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jmenovka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Jmenovka. Stahujte klipart Jmenovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jmenovka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jmenovka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1002x1600
801x1280
800x1278
313x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 465 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jmenovka se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cuketa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Babka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zářivka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, zdarma, grafika, klipart, ke stáhnutí, cliparts, download, vektorový obrázek, free, kliparty, Jmenovka, Jmenovka, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, office, Pinterest, textové dokumenty, články, referáty, fotokniha, webové stránky, dokument, blog, seminární práce, prezentace, inkscape, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Cesmína ke stáhnutí, obrázek Kytara zdarma nebo klipart Otakárek fenyklový ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.