Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jesličky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jesličky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jesličky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jesličky je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brainstorming zdarma Podívejte se i na ilustrace Rádio ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, free, download, Jesličky, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, škola, fotokniha, články, seminární práce, dokumenty, web, profil, Twitter, avatar, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Elfka zdarma, vektor Dortík ke stažení nebo obrázek Zebra ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.