Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jesličky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jesličky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jesličky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jesličky je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Domina zdarma Podívejte se i na obrázek LGBT ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Jesličky, vektor, vektorový obrázek, zdarma, grafika, kliparty, download, ke stáhnutí, klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, časopis, památník, kalendář, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, corelDraw, blog, profil, office, referáty, Instagram, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hroch zdarma, klipart Mapa Bruneje ke stažení nebo ilustrace Zelená paprika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.