Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Jesličky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jesličky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Jesličky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Jesličky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jesličky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jesličky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1303x1600
1042x1280
652x800
407x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 739 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SeriousTux

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Jesličky se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čokoládový dárek ke stažení Podívejte se i na klipart Lollipop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ibis zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, ke stažení, download, ke stáhnutí, Jesličky, Vánoce, klipart, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Jesličky, free, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, Pinterest, textové dokumenty, časopis, PowerPoint, profilovka, web, inkscape, webové stránky, plakát, blog, škola, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tetování ke stažení, ilustrace Kosa smrtky ke stáhnutí nebo vektor Cool smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.