Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hvězdičky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hvězdičky. Pakliže si chcete obrázek Hvězdičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hvězdičky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hvězdičky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kytice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zelená ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sešívačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Hvězdičky, download, klipart, Vánoce, zdarma, ilustrace, grafika, Hvězdičky, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, dokumenty, PowerPoint, avatar, dokument, Twitter, plakát, inkscape, fotokniha, Facebook, office, profilovka, referáty, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Chléb a víno ke stáhnutí, obrázek Sanitka zdarma nebo klipart Baletka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.