Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hvězdičky, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hvězdičky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hvězdičky. Pakliže si chcete obrázek Hvězdičky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hvězdičky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1529x1600
1224x1280
765x800
478x500
153x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 528 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hvězdičky je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční vajíčka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kočka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, vektor, cliparts, Hvězdičky, ke stažení, Vánoce, ke stáhnutí, klipart, grafika, vektorový obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: blog, škola, seminární práce, dokumenty, profilovka, word, corelDraw, prezentace, kalendář, web, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí, klipart Televize zdarma nebo ilustrace Panda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.