Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houpací Santa, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houpací Santa. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Houpací Santa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Houpací Santa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Houpací Santa se nachází v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Atomová elektrárna ke stažení Podívejte se i na vektor Hillary Clinton ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Michael Jackson zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, cliparts, Houpací Santa, zdarma, Houpací Santa, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, Vánoce, ilustrace, free, download, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, word, Twitter, prezentace, blog, seminární práce, dokument, textové dokumenty, kalendář, články, office, Pinterest, plakát, corelDraw, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Metronom ke stažení, obrázek Ruce ke stáhnutí nebo klipart Nikaragua zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách