Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houpací Santa, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houpací Santa. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Houpací Santa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houpací Santa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houpací Santa je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vuvuzela ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ženské oči zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Páv ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Houpací Santa, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, zdarma, free, klipart, obrázek, ilustrace, vektor, grafika, cliparts, Houpací Santa

Doporučené použití klipartu: časopis, články, kalendář, památník, web, webové stránky, Twitter, profil, pozvánky, inkscape, office, dokument, blog, avatar, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Navigace ke stáhnutí, klipart Lotyšsko zdarma nebo ilustrace JFK ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách