Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Happy New Year, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy New Year zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Happy New Year. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Happy New Year ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1007
1280x806
800x503
500x315
160x101

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wardogs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Happy New Year je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babočka kopřivová ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motorka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žluté vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Happy New Year, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, cliparts, Happy New Year, Vánoce, vektor, ke stáhnutí, grafika, download, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, Twitter, kalendář, web, pozvánky, profil, seminární práce, památník, office, dokument, časopis, word, prezentace, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Meč ke stáhnutí, vektor Sup zdarma nebo obrázek Okurka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde