Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Happy New Year, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Happy New Year zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Happy New Year. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Happy New Year zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Happy New Year ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1007
1280x806
800x503
500x315
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 78 002 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: wardogs

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Happy New Year je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lebka 3D zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lucerna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, grafika, Happy New Year, klipart, ke stáhnutí, obrázek, Happy New Year, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, office, profilovka, word, referáty, kalendář, blog, škola, fotokniha, webové stránky, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pozor vlak ke stáhnutí, klipart Nanuk zdarma nebo ilustrace Pštros ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde