Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový dárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový dárek ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový dárek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bowling zdarma Podívejte se i na klipart Kopečková zmrzlina ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Tachometr ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Fialový dárek, vektor, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, seminární práce, profilovka, webové stránky, referáty, pozvánky, dokumenty, avatar, profil, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Hřbitov zdarma, ilustrace Barack Obama ke stažení nebo vektor Hamburger ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.