Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový dárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový dárek ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový dárek je v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zdravotní sestra ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hyundai Getz ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlaštovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, cliparts, ilustrace, kliparty, Fialový dárek, download, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Vánoce, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, Instagram, prezentace, profilovka, památník, word, plakát, škola, dokument, inkscape, webové stránky, avatar, seminární práce, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Radiace ke stažení, vektor Kovadlina ke stáhnutí nebo obrázek Veselá zelenina zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.