Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový dárek, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový dárek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fialový dárek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Fialový dárek ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 510 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový dárek se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlašské ořechy ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sanitka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Idaho ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Fialový dárek, Fialový dárek, vektor, klipart, grafika, download, cliparts, Vánoce, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, plakát, corelDraw, fotokniha, Pinterest, referáty, PowerPoint, inkscape, památník, prezentace, škola, Instagram, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Lev ke stáhnutí, obrázek Betlém zdarma nebo klipart Lemur ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.