Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dekorace, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dekorace zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dekorace. Klipart Dekorace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dekorace ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dekorace se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koleda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vánoční strom 2 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pentagram ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, Dekorace, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Vánoce, ke stáhnutí, obrázek, vektor, Dekorace

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, profilovka, profil, kalendář, referáty, pozvánky, web, textové dokumenty, časopis, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kudlanka nábožná ke stáhnutí, obrázek Domeček zdarma nebo klipart Sada smajlíků ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.