Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dekorace, Vánoce pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dekorace zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dekorace. Klipart Dekorace je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dekorace zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Dekorace ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x866
1280x693
800x433
500x271
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 101 966 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dekorace se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kondor ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DVD přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mitsubishi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, klipart, kliparty, obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, Dekorace, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Dekorace, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, PowerPoint, avatar, články, fotokniha, word, openOffice, referáty, Twitter, dokument, prezentace, web, časopis, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Krůta ke stáhnutí, ilustrace Rakousko zdarma nebo vektor Fakáč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.