Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládový dárek. Klipart Čokoládový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládový dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoládový dárek patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dortíček zdarma Podívejte se i na vektor Kuřačka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čokoládový dárek, kliparty, free, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, download, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, Vánoce, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, Pinterest, škola, word, avatar, textové dokumenty, web, webové stránky, referáty, inkscape, PowerPoint, profil, office, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Parník zdarma, obrázek Mandle ke stažení nebo klipart Portugalsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.