Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládový dárek. Klipart Čokoládový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čokoládový dárek je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Molekula ke stažení Podívejte se i na obrázek Krystal soli ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jezdec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Čokoládový dárek, klipart, zdarma, cliparts, free, ke stažení, download, ilustrace, Čokoládový dárek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, textové dokumenty, pozvánky, referáty, blog, Pinterest, Instagram, kalendář, fotokniha, škola, dokumenty, dokument, office, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Liebigův chladič ke stažení, klipart Spojené arabské emiráty ke stáhnutí nebo ilustrace Čarodějka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.