Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čínský Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čínský Nový rok. Stahujte klipart Čínský Nový rok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čínský Nový rok ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čínský Nový rok je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čáp zdarma Podívejte se i na obrázek Květinový dekor světlý ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čínský Nový rok, vektorový obrázek, Čínský Nový rok, ke stažení, ilustrační obrázek, Vánoce, download, ke stáhnutí, free, kliparty, vektor, obrázek, cliparts, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, Twitter, plakát, profil, kalendář, časopis, PowerPoint, web, pozvánky, Facebook, inkscape, blog, Instagram, články, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Toyota Hilux zdarma, klipart Gepard ke stažení nebo ilustrace Brýlatý smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.