Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čínský Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čínský Nový rok. Stahujte klipart Čínský Nový rok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Čínský Nový rok ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čínský Nový rok se nachází v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jin a Jang ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Malawi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pivo v plechovce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, download, ke stáhnutí, obrázek, Čínský Nový rok, Vánoce, vektor, kliparty, cliparts, free, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, seminární práce, časopis, office, články, inkscape, webové stránky, openOffice, plakát, Facebook, corelDraw, word, Instagram, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mol ke stažení, ilustrace Sklenice ke stáhnutí nebo vektor Sanitka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.