Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čínský Nový rok, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Čínský Nový rok. Stahujte klipart Čínský Nový rok v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čínský Nový rok zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čínský Nový rok ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x530
1280x424
800x265
500x166
160x53

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 568 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čínský Nový rok je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop ke stažení Podívejte se i na ilustrace Komár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dělo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Čínský Nový rok, kliparty, Čínský Nový rok, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, openOffice, fotokniha, kalendář, word, plakát, corelDraw, profil, Twitter, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Strašidelný les ke stažení, vektor Grilování ke stáhnutí nebo obrázek Déšť zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.