Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený dárek, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený dárek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený dárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červený dárek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červený dárek je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kladivo ke stažení Podívejte se i na ilustrace Meč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, klipart, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, grafika, Vánoce, ke stažení, download, ilustrace, Červený dárek

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, office, prezentace, word, časopis, fotokniha, avatar, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, seminární práce, profil, corelDraw, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Abrahám ke stažení, vektor Ortodoxní katedrála ke stáhnutí nebo obrázek Experiment zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.