Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený dárek, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený dárek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený dárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červený dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červený dárek se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Happy Birthday ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Květina zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Airbus ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, Červený dárek, zdarma, cliparts, obrázek, free, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, Červený dárek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, dokument, office, prezentace, časopis, openOffice, avatar, seminární práce, Twitter, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Beruška ke stáhnutí, obrázek Klobouk zdarma nebo klipart Červená paprika ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.