Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červený dárek, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený dárek zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červený dárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený dárek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený dárek je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dortík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Otázka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, obrázek, grafika, klipart, vektor, cliparts, Červený dárek, Vánoce, ilustrační obrázek, download, Červený dárek, ke stažení, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, office, openOffice, referáty, fotokniha, corelDraw, dokumenty, Pinterest, památník, prezentace, kalendář, Facebook, pozvánky, inkscape, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek VW brouk ke stáhnutí, klipart Horká čokoláda zdarma nebo ilustrace Saturn ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.