Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Červená ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Červená ozdoba. Stahujte klipart Červená ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená ozdoba lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená ozdoba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 809 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená ozdoba je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Podzim ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Popcorn zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Krteček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, Červená ozdoba, Vánoce, vektorový obrázek, grafika, download, ke stáhnutí, free, klipart

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, články, prezentace, pozvánky, Pinterest, škola, web, PowerPoint, blog, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Strašák ke stáhnutí, vektor Kafíčko zdarma nebo obrázek Bicí nástroje ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.