Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní věnec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní věnec ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní věnec je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cirkus ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Porcování hovězího zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Domina ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, Adventní věnec, grafika, ke stažení, kliparty, Adventní věnec, ilustrační obrázek, free, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, webové stránky, corelDraw, kalendář, dokument, referáty, textové dokumenty, web, dokumenty, památník, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hlemýžď ke stáhnutí, klipart Prvosenka zdarma nebo ilustrace Škoda Fabia ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.