Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Adventní věnec, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní věnec zdarma ke stažení

Adventní věnec je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Adventní věnec je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní věnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1236
1280x988
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 221 388 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní věnec je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kakao ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jóga ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sluchátka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, download, free, Vánoce, grafika, klipart, ke stažení, kliparty, cliparts, Adventní věnec, vektor, Adventní věnec, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, office, časopis, textové dokumenty, seminární práce, inkscape, avatar, památník, Facebook, referáty, fotokniha, web, word, prezentace, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Srí Lanka ke stažení, vektor Pivní sud ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční dekorace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.