Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Adventní svíčky. Obrázek Adventní svíčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní svíčky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adventní svíčky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostra zdarma Podívejte se i na vektor Sushi z tuňáka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Velryba ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, free, Adventní svíčky, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, Adventní svíčky, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, textové dokumenty, office, pozvánky, Twitter, škola, seminární práce, prezentace, webové stránky, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Mamut zdarma, obrázek Sakura ke stažení nebo klipart Raketa ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.