Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svíčky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Adventní svíčky. Obrázek Adventní svíčky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svíčky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svíčky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 015 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PhilipBarrington

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní svíčky je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýnská srdíčka ke stažení Podívejte se i na obrázek Estonsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hlasitost zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, obrázek, vektorový obrázek, Adventní svíčky, kliparty, cliparts, ilustrace, klipart, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, Vánoce, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, dokument, Pinterest, corelDraw, openOffice, články, profil, textové dokumenty, plakát, word, prezentace, časopis, profilovka, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Stehlík ke stažení, klipart CD ke stáhnutí nebo ilustrace Tužka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.