Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní kalendář ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní kalendář je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Květiny ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Policista zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, zdarma, Adventní kalendář, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Vánoce, cliparts, vektor, download, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, fotokniha, word, památník, seminární práce, office, plakát, referáty, openOffice, webové stránky, články, web, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Černá vdova ke stáhnutí, klipart Barack Obama zdarma nebo ilustrace Jemen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.