Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní kalendář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní kalendář je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Libye zdarma Podívejte se i na ilustrace Pacient ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Laktóza ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Adventní kalendář, grafika, ke stažení, free, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Vánoce, kliparty, Adventní kalendář, download, cliparts, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, PowerPoint, corelDraw, plakát, referáty, web, avatar, openOffice, památník, fotokniha, škola, seminární práce, webové stránky, Pinterest, Facebook

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vlha pestrá zdarma, vektor Budík ke stažení nebo obrázek Pórek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.