Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní kalendář, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Adventní kalendář. Klipart Adventní kalendář je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní kalendář zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní kalendář ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
881x1280
551x800
344x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 903 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: andresmp

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adventní kalendář se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Xicht ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Basový klíč zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malá tanečnice ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, cliparts, download, Adventní kalendář, ilustrace, obrázek, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, referáty, textové dokumenty, word, webové stránky, profil, Twitter, corelDraw, prezentace, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Karatistka ke stáhnutí, obrázek Lízátko zdarma nebo klipart Zlá domina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.