Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.12., Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 31.12.. Pakliže si chcete obrázek 31.12. stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 31.12. ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 31.12. je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chameleon ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mušle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Růžová růže ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, 31.12., vektor, Vánoce, cliparts, 31.12., download, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, dokument, památník, avatar, PowerPoint, seminární práce, profil, profilovka, web, plakát, škola, corelDraw, dokumenty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mečoun ke stáhnutí, klipart Býk zdarma nebo ilustrace Modrá kraslice ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.