Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 31.12., Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 31.12. zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 31.12.. Pakliže si chcete obrázek 31.12. stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 31.12. zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 31.12. ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 393 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 31.12. patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Petriho miska zdarma Podívejte se i na vektor Konipas ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kostra ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, free, vektorový obrázek, kliparty, grafika, download, cliparts, 31.12., zdarma, Vánoce, 31.12.

Doporučené použití klipartu: profilovka, pozvánky, openOffice, seminární práce, avatar, dokumenty, dokument, textové dokumenty, profil, word, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Halloween zdarma, obrázek Žampiony ke stažení nebo klipart Smajlíci sada ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.