Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2019, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 2019. Obrázek 2019 je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 2019? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 2019 ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 2019 se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Molekula ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Turista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, 2019, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, download, ke stáhnutí, free, Vánoce, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, profil, památník, web, dokument, škola, články, word, inkscape, webové stránky, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zamilované psaníčko ke stáhnutí, obrázek Graviola zdarma nebo klipart Šídlo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.