Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 2019, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2019 zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá 2019. Obrázek 2019 je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 2019? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2019 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 2019 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 446 721 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 2019 je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Namibie zdarma Podívejte se i na obrázek Zelené jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, 2019, 2019, free, ilustrace, download, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, klipart, grafika, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, seminární práce, Instagram, kalendář, plakát, avatar, dokument, profilovka, PowerPoint, inkscape, dokumenty, web, časopis, škola, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Požární hlásič zdarma, klipart Sýkorka ke stažení nebo ilustrace Fialový motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.