Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znamení býk, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znamení býk zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Znamení býk. Klipart Znamení býk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Znamení býk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení býk zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znamení býk ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Znamení býk se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční stromky ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bonboniéra zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, free, download, vektorový obrázek, Znamení býk, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, klipart, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, časopis, openOffice, web, památník, dokument, pozvánky, office, avatar, PowerPoint, Pinterest, inkscape, články, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Ředkvičky ke stáhnutí, obrázek Láhev vína zdarma nebo klipart Jiřina ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.