Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Znamení býk, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znamení býk zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Znamení býk. Klipart Znamení býk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Znamení býk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znamení býk zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znamení býk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: virgoss

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Znamení býk je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sushi z tuňáka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Merkur ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Molekula kofeinu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Znamení býk, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Znamení býk, ke stáhnutí, grafika, vektor, obrázek, klipart, free, cliparts, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, škola, seminární práce, profilovka, pozvánky, profil, Twitter, dokumenty, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, Pinterest, referáty, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Motyka ke stažení, vektor Cherry rajčata ke stáhnutí nebo obrázek Karty piky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.