Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak váhy, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak váhy zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Znak váhy. Vektorová ilustrace Znak váhy je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak váhy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak váhy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1168
1280x934
800x584
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 485 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Znak váhy patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrakodrap zdarma Podívejte se i na klipart Panda velká ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Znak váhy, Symboly, kliparty, vektor, ilustrace, Znak váhy, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, Twitter, plakát, Facebook, památník, word, corelDraw, profilovka, kalendář, openOffice, časopis, pozvánky, škola, profil

Mezi hezké kresby patří i klipart Motyčka zdarma, ilustrace Mp3 přehrávač ke stažení nebo vektor Blondýna za volantem ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.