Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak panna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak panna zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Znak panna. Klipart Znak panna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Znak panna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak panna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Znak panna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 713 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Znak panna se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Angelina Jolie ke stažení Podívejte se i na vektor Kočička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, grafika, vektorový obrázek, Znak panna, obrázek, zdarma, Symboly, ilustrace, kliparty, vektor, download, klipart, ke stáhnutí, Znak panna

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, dokument, seminární práce, avatar, Pinterest, referáty, profil, plakát, openOffice, office, textové dokumenty, škola, časopis, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Krucifix ke stažení, obrázek Minnesota ke stáhnutí nebo klipart Zákaz žebrání zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.