Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak panna, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak panna zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Znak panna. Klipart Znak panna je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Znak panna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak panna zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Znak panna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1408
1280x1126
800x704
500x440
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 713 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Znak panna je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Free ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lampion zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení býk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, obrázek, ke stažení, Znak panna, grafika, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Symboly, kliparty, ke stáhnutí, download, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, corelDraw, časopis, profilovka, openOffice, Instagram, Twitter, PowerPoint, dokumenty, Pinterest, web, seminární práce, plakát, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Moucha ke stáhnutí, klipart Abraham Lincoln zdarma nebo ilustrace Chrám ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.