Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zdarma ke stažení, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zdarma ke stažení zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zdarma ke stažení. Obrázek Zdarma ke stažení je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zdarma ke stažení? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zdarma ke stažení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zdarma ke stažení ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1326
1280x1061
800x663
500x414
160x133

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 964 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Bonzo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zdarma ke stažení se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Naštvaná žena ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Irska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Buvol zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Symboly, download, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Zdarma ke stažení, Zdarma ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, vektor, zdarma, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, inkscape, dokument, openOffice, pozvánky, word, kalendář, plakát, seminární práce, webové stránky, články, textové dokumenty, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Solární elektrárna ke stažení, obrázek Mnich ke stáhnutí nebo klipart Sova zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.