Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zákaz sezení, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zákaz sezení zdarma ke stažení

Zákaz sezení je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Zákaz sezení je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zákaz sezení? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz sezení zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zákaz sezení ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 312 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zákaz sezení se nachází v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kleště ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Belize zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluma ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, ke stáhnutí, Zákaz sezení, grafika, Symboly, ke stažení, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, download, obrázek, Zákaz sezení, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, webové stránky, články, kalendář, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, časopis, referáty, Facebook, Pinterest, škola, web, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fialový smajlík ke stáhnutí, obrázek Margarita zdarma nebo klipart Lýkohub ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.