Kliparty a Obrázky zdarma

Ilustrační obrázek klipart Zákaz kouření s tématem Symboly zadarmo ke stáhnutí

Zákaz kouřeníPrávě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zákaz kouření. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Zákaz kouření


Vektorový obrázek Zákaz kouření ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 430 Bajtů)

Autor ilustrace: nicubunu


Klipart Zákaz kouření se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Borůvky ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Polska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Včela zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, klipart, download, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, Symboly, Zákaz kouření, grafika, kliparty, Zákaz kouření, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, škola, corelDraw, avatar, fotokniha, seminární práce, inkscape, pozvánky, Twitter, články, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Růžová květina ke stažení, obrázek Jmenovka ke stáhnutí nebo klipart Rámeček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další blahopřání.