Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart USB, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USB zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - USB. Vektorová ilustrace USB je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou USB? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek USB ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 716 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: coredump

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart USB patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jahody zdarma Podívejte se i na vektor Sakura ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýně frajer ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, USB, cliparts, USB, vektorový obrázek, zdarma, Symboly, vektor, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, časopis, blog, kalendář, seminární práce, Pinterest, články, prezentace, plakát, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Jam zdarma, obrázek Krocan ke stažení nebo klipart Mapa Německa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.