Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upload, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upload zdarma ke stažení

Upload je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Upload je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Upload? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Upload ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Upload se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dortíček ke stažení Podívejte se i na vektor Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hoblík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Symboly, download, Upload, vektorový obrázek, zdarma, Upload, cliparts, obrázek, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, časopis, corelDraw, blog, fotokniha, profilovka, Pinterest, pozvánky, Facebook, inkscape, plakát, profil, office, kalendář, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Land Cruiser ke stažení, obrázek Pomerančový džus ke stáhnutí nebo klipart Anarchie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.