Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Upload, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Upload zdarma ke stažení

Upload je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Upload je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Upload? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Upload zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Upload ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1200x1200
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 882 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Upload je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Molekula ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Turista zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Špendlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Upload, zdarma, free, ilustrace, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, Symboly, vektor, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, Upload

Doporučené použití klipartu: plakát, office, PowerPoint, Instagram, Twitter, škola, avatar, profilovka, profil, inkscape, webové stránky, referáty, Facebook, corelDraw, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zamilované psaníčko ke stáhnutí, klipart Graviola zdarma nebo ilustrace Šídlo ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.