Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tattoo, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tattoo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tattoo. Kreslená ilustrace Tattoo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tattoo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tattoo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: L2Radamanthys

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tattoo je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Točená zmrzlina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Citron zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, grafika, Tattoo, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektor, Tattoo, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, word, web, Pinterest, referáty, plakát, pozvánky, avatar, dokument, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Dělo ke stažení, vektor Kytara ke stáhnutí nebo obrázek Hypnóza zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.