Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tattoo, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tattoo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tattoo. Kreslená ilustrace Tattoo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tattoo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Tattoo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: L2Radamanthys

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tattoo se nachází v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Triceratops ke stažení Podívejte se i na klipart Chlapeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Symboly, ke stáhnutí, vektor, download, Tattoo, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, Tattoo, free, cliparts, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, PowerPoint, Facebook, Twitter, webové stránky, corelDraw, památník, inkscape, kalendář, články, škola, office, profilovka, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pomeranč ke stažení, ilustrace Ozdoba s vločkou ke stáhnutí nebo vektor Hroznové víno zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.