Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tattoo, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tattoo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Tattoo. Kreslená ilustrace Tattoo je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tattoo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tattoo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: L2Radamanthys

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tattoo je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zombie zdarma Podívejte se i na obrázek Sněžení ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, download, cliparts, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, klipart, Tattoo, Symboly, kliparty, Tattoo, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, inkscape, články, prezentace, profilovka, časopis, textové dokumenty, památník, dokument, openOffice, profil, škola, webové stránky, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Tachometr zdarma, klipart Znak vodnář ke stažení nebo ilustrace Jeřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.