Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Symbol ženy, Symboly pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Symbol ženy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Symbol ženy. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Symbol ženy. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol ženy zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Symbol ženy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 393 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kumar35885

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Symbol ženy se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Drak ke stažení Podívejte se i na vektor Červená paprika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Ovce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, obrázek, kliparty, vektor, Symboly, Symbol ženy, vektorový obrázek, Symbol ženy, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, openOffice, word, corelDraw, časopis, Facebook, památník, plakát, profil, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Parní vlak ke stažení, obrázek Jeptiška ke stáhnutí nebo klipart Včela zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.