Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Symbol míru, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Symbol míru zdarma ke stažení

Symbol míru je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Symbol míru stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol míru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Symbol míru ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: peacesymbol.org / flowerpaz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Symbol míru je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Vosa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Symbol míru ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, free, obrázek, download, zdarma, grafika, Symbol míru, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, avatar, openOffice, inkscape, office, dokumenty, blog, referáty, plakát, webové stránky, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Antilopa zdarma, klipart Santova asistentka ke stažení nebo ilustrace Velikonoční vajíčka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.