Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Symbol míru, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Symbol míru zdarma ke stažení

Symbol míru je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Symbol míru stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol míru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Symbol míru ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: peacesymbol.org / flowerpaz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Symbol míru je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Spící čtenářka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Roztomilý motýl zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Plazmová televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, grafika, ke stáhnutí, Symbol míru, Symboly, download, cliparts, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Symbol míru, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, památník, word, Instagram, referáty, časopis, dokument, webové stránky, textové dokumenty, kalendář, Facebook, blog, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Stařena ke stáhnutí, vektor Televize zdarma nebo obrázek Rychlé občerstvení ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.