Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Symbol míru, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Symbol míru zdarma ke stažení

Symbol míru je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Symbol míru stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Symbol míru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Symbol míru ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: peacesymbol.org / flowerpaz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Symbol míru se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Venezuely ke stažení Podívejte se i na klipart Lednice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Studentka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Symboly, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, Symbol míru, zdarma, obrázek, vektor, Symbol míru, download, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, škola, word, Facebook, Pinterest, články, památník, časopis, referáty, dokument, webové stránky, profilovka, pozvánky, plakát, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Thomas Jefferson ke stažení, ilustrace Gorila ke stáhnutí nebo vektor Kvajáva zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.